Без гаќички пред Ајфеловата кула во Париз: Ванда Икарди повторно ја разгоре машката фантазија

Супермен

17/01/2020

19:04

7.445

Големина на фонт

а а а

Ванда Икарди, сопругата на фудбалерот од ПСЖ, Мауро, повторно ја разбуди фантазијата на своите следбеници на Инстаграм.

Сепак, очигледно е дека овојпат малку претерала. Се фотографирала сред бел ден недаеку од Ајфеловата кула во Париз.

Неодамна, Ванда ја објавила и причината зошто поставува провокативни фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

„Со своите сексапилни фотографии забавувам многубројни фанови, особено во моментите кога не се премногу среќни, а добивам и многу убави комнетари“ - појаснила Ванда.

Таа на социлајната мрежа Инстаграм има шест милиони следбеници, а провокативните фотографии кои што ги објавува во иднина ќе бидат во многу поголем број. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk