Џорџина позирала во бикини, но сите гледале во лошиот Фотошоп!

Супермен

15/09/2020

19:07

2.729

Големина на фонт

а а а

Џорџина Родригез повторно привлекла големо внимание со само една фотографија.

Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо на социјалните мрежи се пофалила со новата фотографија на која ја шминкаат и на себе има само костим за капење. 

View this post on Instagram

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Сепак, следбениците најмногу ги збунило нејзиното стапало.

Повеќето, гледајќи ја големата лева нога, се сомневаат дека тоа е резултат на лош Фотошоп.

„А тоа џиновско стапало? Премногу Фотошоп?“, е само еден од коментарите.

Џорџина постојано се труди на фотографиите да има што е можно подолги нозе, па така и овој пат со двете нозе стои на прсти за да може да додаде уште некој сантиметар.

За тоа дека Џорџина навистина нема толкави стапала докажуваат и нефотошопираните фотографии од црвениот тепих, на кои се гледа дека тие имаат нормална големина. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk