Карди Би се откажала од разводот: Го оставив за повторно да не се посрамотам! Не е лош, само е глупав!

Супермен

16/10/2020

18:40

2.023

Големина на фонт

а а а

Карди Би се откажала од разводот и го шокираше цел свет.

Како што веќе сите знаат, контроверзната раперка беше во брак три години, потоа донесе одлука за развод, а сега се предомислила.


„Слушајте, јас сум само глупава кучка. Знаете како се расправам со вас на социјалните мрежи? Исто така е помеѓу мене и мојот сопруг. И кога луѓето велат дека правам сра*а за да привлечам внимание, тоа не е вистина. Јас сум само луда ку*ка“, објаснила Карди на Инстаграм-лајв.

Исто така, раперката случајно објавила и гола фотографија, која веројатно сакала да му ја испрати на сопругот.


Карди и Офсет се во брак три години, а Карди поднела барање за развод кога сопругот повеќепати ја изневерил.

Таа објаснила дека превентивно го оставила, за да не се посрамоти ако повторно ја изневери. И покрај тоа, продолжила да го брани на социјалните мрежи, тврдејќи на почетокот на овој месец дека тој не е лош човек, туку само е глупав.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk