Атрактивната инфлуенсерка на фотографиите од плажа ги покажа бујните облини, па речиси сите ги остави без зборови

Супермен

18/01/2022

22:21

18.702

Големина на фонт

а а а

Инстаграм моделот и инфлуенсерка Рејчел Волти, попозната како Џејс, неодамна била „уловена“ во текот на професионално фотографирање во Мексико.

Атрактивната 25-годишна девојка дефинитивно ја „загреала“ атмосферата на плажата.

Афроамериканката позирала во минијатурно шарено бикини, па гордо ги покажала своите бујни облини, а особено задникот кој важи за еден од најголемите во светот на шоубизнисот.

Џејд се прославила благодарение на романсата со контроверзниот рапер 6ix9ine, иако и претходно била позната во круговите на инфлуенсерите со оглед на тоа што ја следат речиси 2 милиони луѓе на различни социјални мрежи.

Интересно е тоа што ова се нејзините први папарацо фотографии, па публиката добила единствена можност да види како сексапилната девојка изгледа навистина, а не само на совршено уредените фотографии на Инстаграм.

Сепак, пропорциите на оваа дама не се идентични во реалниот живот и во оној виртуелниот, што може да се забележи од папарацо фотографиите.

Погледнете ги папарацо фотографиите:
Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk