Новите жешки фотографии од славната манекенка го „запалија“ Интернетот: Ирина Шајк не престанува да предизвикува од Ибица

Супермен

08/08/2022

12:11

8.183

Големина на фонт

а а а

Ирина Шајк, руската манекенка со светска слава и една од најубавите жени во светот, моментално е на одмор на Ибица, и тоа во поголемо друштво.

Меѓу другите, друштво ѝ прави нејзината колешка Стела Максвел, а нивните жешки папарацо фотографии го обиколија светот.


Познатата манекенка, која има 37 години, уживала пливајќи и пиејќи коктели во минијатурно бикини од брендот „Burberry“, а неговата цена е вртоглави 415 евра.

Препознатливиот дизајн на овој бренд и моделот со триаголници на горниот дел и „бразилска танга“ на долниот дел, малку ѝ оставаат на фантазијата.


Шајк гордо го покажувала затегнатиот задник и совршеното тело, а кога било „најтешко“, тука биле другарките да ѝ помогнат. Фотографиите ја покажуваат со уште една девојка во „предизвикувачки пози“.

Темнокосата убавица ја придржувала за задникот, најверојатно помагајќи ѝ да влезе што побезболно во студената вода.


Не требало многу за да им проработи „валканата имагинација“ на Интернет корисниците, па многумина виделе многу „повеќе“ на овие нецензурирани фотографии.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk