[ФОТО] Велат дека нема позгодна жена од неа, а притоа нема направено ниту една интервенција: Светот е излуден по нејзиното извајано тело

Супермен

27/02/2024

21:30

29.992

Големина на фонт

а а а

Џулијана Налу е една од најжешките манекенки на светот, која има над половина милион следбеници.

Нејзиното име неодамна често се поврзувало со Луис Хамилтон. Таа важи и за една од најатрактивните жени на светот, а за нејзините фотографии од плажата се распламтени коментарите на социјалните мрежи.

Таа има само 27 години и сериозни деловни амбиции. Инаку, долго се пишувало и за нејзината врска со Канје Вест, што никогаш не било официјално потврдено.

Џулијана од својата шеста година сонувала да стане модел, а нејзиниот сон се остварил кога на 18-годишна возраст станала заштитно лице на бразилскиот „L’Oréal“.


Денес, таа го живее својот сон, со над половина милион луше кои ја следат на „Instagram“ и „TikTok“.

„Сакав да правам големи работи надвор од Бразил, но не можев ниту да си замислам колку е тешко. Морав да се обидам. Мајка ми мѝ помогна да ги остварам своите соништа“, изјавила неодамна Џулијана.


Многумина се прашуваат како Џулијана има толку совршено тело без естетски операции, а клучот за нејзината линија е во редовните тренинзи. Таа редовно објавува фотографии од теретана, на кои може да се види како напорно тренира.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk