Унгарската манекенка се соблече за „Плејбој“: Ги покажа голите гради во фотосесија за најпопуларното списание за возрасни

Супермен

14/05/2024

14:17

7.104

Големина на фонт

а а а

Таа обожува да го покажува своето голо тело, па неодамна се најде и на насловната страница на познатиот „Плејбој“.

Унгарската манекенка и актерка Зита Вас, која поради своите раскошни адути ја нарекуваат „кралица на облините“, позирала за насловната страница на „Плејбој“ и се пофалила на социјалните мрежи, покажувајќи како изгледаат провокативните фотографии кои се нашле во најпопуларното списание за возрасни.

Зита привлекува внимание каде и да се појави, а со оглед на тоа дека секогаш се труди да ја истакне својата заносна фигура и да се разголи што е можно повеќе, каде и да е, од неа никогаш не се знае што може да се очекува.

Таа за потребите на „Плејбој“ неодамна позирала среде улица во бунда под која не носела ништо, па во еден момент целосно ги открила голите гради...

А како изгледа финалниот производ, погледнете го видеото што таа го објави на Инстаграм.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk