Манекенката објавила жешка еротска снимка за да го потсети поранешниот љубовник што изгубил

Супермен

12/08/2020

13:24

5.610

Големина на фонт

а а а

Кристијан Виери, освен по фудбалскиот талент, ќе остане запаметен и како играч со многу бурен љубовен живот.

За избраничките на неговото срце се пишуваше многу, а тој се трудел на разни начини да ги поттикнува таблоидите да го ставаат на насловната страница. 

Сепак, она што остана највпечатливо се раскинувањата кои не биле воопшто лесни. Едно од нив се случи пред 2 години кога Виери стави крај на страсната врска со наследничката на Наоми Кембел – манекенката Џазма Кендрик.


Тие двајца се запознале во Милано на една забава и не ги криеја страстите ниту на јавните места, а сите мислеа дека нивната врска е многу успешна и хармонична. Меѓутоа, парот набрзо раскина, а уште побрзо Виери пронајде нова љубов – манекенката Констанца Карачоло. 

Но, Џазма не седела со “скрстени раце” – таа одлучила да му се одмазди на Виери со објавување на еротска снимка за да го потсети што изгубил.

Погледнете:Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk