Откриен идентитетот на сексапилната девојка која позирала покрај Груевски: Вивиен е унгарска старлета со “бомбастично” тело

Супермен

12/07/2019

13:36

7.018

Големина на фонт

а а а

По фотографијата која се појави во јавноста на која ексминистерот Никола Груевски стои покрај атрактивна бринета, социјалните мрежи почнаа да се прашуваат која е таа.

Според унгарските медиуми, нејзиното име е Вивиен Чене која е позната унгарска старлета, модел и инфлуенсер. По професија е економист, а на нејзиниот Инстаграм профил има над 35 илјади следбеници. 

Вивиен постојано објавува провокативни и разголени фотографии, но и често рекламира разни производи.

Во продолжение, погледнете зошто интернетот “гори” по оваа девојка:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk