Музичарот Џон Прајан е сместен во болница поради короната: Состојбата му е критична, еве што вели семејство!

Супермен

30/03/2020

16:25

634

Големина на фонт

а а а

Музичарот Џон Прајан е во болница поради коронавирусот, а како што вели неговото семејство, моментално е во критична состојба.

Членовите на неговото семејство се огласија на социјалните мрежи и споделија информации за неговата состојба со многубројните фанови на Џон.

„Ова се навистина тешки вести. Но, бидејќи многумина од вас го сакаат и го поддржуваа Џон низ сите овие години, одлучивме сега да ви дадеме прилика да му испратите уште повеќе љубов и поддршка. Знајте дека ве сакаме и дека и Џон ве сака“, напишало неговото семејство.  Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk