Ова се 25-те најзгодни девојки на Инстаграм, на листата се најде и една убавица од Балканот

Супермен

30/06/2020

22:03

10.463

Големина на фонт

а а а

Иако е тешко да се расправа за вкусови, разните избори за најубави жени привлекуваат големо внимание во јавноста.

Неодамна порталот “Faveable” состави листа од 25 најзгодни девојки на Инстаграм, а една од нив е и убавата Џена Јеновиќ од Србија. 

Оваа инфлуенсерка е родена во околината на Белград, но во 1993 година се преселила во Германија заедно со своите родители, а подоцна и во Америка.

Се занимава со манекенство и актерство, а на Инстаграм ја следат повеќе од 2 милиони луѓе. Џена се нашла на насловните страници на многу списанија, а се вбројува и во 100 најсекси жени на светот.

Ова се останатите убавици:

View this post on Instagram

Séria ou sorrisim? 💗

A post shared by Emily Garcia (@e_milygarcia) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk