Некогаш беше успешен банкар, а денес жените плаќаат по 6.000 долари за една вечер со него

Супермен

08/11/2018

21:33

8.054

Големина на фонт

а а а

Џејмс Рајан имал успешна кариера како банкар, но се откажал од неа за да ѝ се посвети на работата во која ужива, односно да биде жиголо. Идејата ја добил од повеќе девојки, кои и самите тие се занимаваат со ескорт па денес на жените за дружење им наплаќа од 400 до 6.000 долари за вечер.

31 годишниот Џејмс од Сиднеј со оваа работа се занимава веќе 6 години, а во емисијата "This Morning", во која гостуваше пред да биде објавена неговата автобиографија, открил дека најтешко му било да признае со што се занимава. 

View this post on Instagram

I need a volunteer to practice my paddling skills...

A post shared by Ryan James (@ryanjamessydney) on

"На пријателите веднаш им соопштив, додека моите родители на почетокот не знаеја ништо", рекол Рајан.

Кога конечно се одлучил да им каже, тие имале измешани чувства и не знаеле како да реагираат.

View this post on Instagram

Rainy days in Brisbane are making it hard to get out of bed.

A post shared by Ryan James (@ryanjamessydney) on

"Кон мене не се однесуваат поразлично. Тоа не е работа која родителите би ја избрале за своето дете, но го прифатија тоа", вели тој.

Исто така открил дека помеѓу неговите јавни услуги како најпопуларна опција е "луксузен љубовен состанок". Станува збор за вечера во ресторан, па потоа со клиентката се повлекуваат во хотел каде ѝ приредува интимна забава. Таму поминуваат 6 часа, а доколку сака да ја помине целата ноќ со него ќе треба да доплати повеќе пари.

View this post on Instagram

Oh hi Melbourne.

A post shared by Ryan James (@ryanjamessydney) on

"Мажите секогаш се повеќе фокусирани на секс, но жените сакаат и друштвен елемент. Поголемиот дел од моите клиентки лесно би можеле да заведат некој во барот, но тие сакаат посебно искуство. Некогаш станува збор за штотуку разведени жени, некогаш се жени кои сè уште се омажени, но во нивниот брак нема секс, некогаш станува збор за парови кои сакаат секс во тројка, а некогаш тоа се девици", раскажа тој за Дејли Меил.

View this post on Instagram

Another one from the weekend.

A post shared by Ryan James (@ryanjamessydney) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk